SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, gelecek nesillerin kendi ihtiyaçlarını karşılama yeteneğinden ödün vermeden mevcut ihtiyaçlarımızı karşılamayı içeren ürün, mal ve hizmetlerin geliştirilmesi ile ilgili bir kavramdır. Bir kavram olarak sürdürülebilirlik, çevrenin tükenebilir bir kaynak olduğunu kabul eder. Bu nedenle, çevreyi ve kaynaklarını rasyonel kullanmak ve onu Dünya’nın, çevremizin, insanlığın ve tüm canlıların iyiliği için korumak önemlidir. Maxi Kimya A.Ş. olarak ürünlerimizin insan sağlığına zarar vermeden geliştirmek, sürdürülebilirliği önceliğimiz haline getirmek ve en iyi hizmeti bu doğrultuda verebilmek amacımızdır.
Çoğu insan onu çevre ile ilişkilendirirken, sürdürülebilirlik ekonomik kalkınma ve sosyal sorumluluk dahil olmak üzere çeşitli diğer bağlamlarda araştırılabilir. Bu bağlamlar, Dünyanın taşıma kapasitesini, ekosistemlerin sürdürülebilirliğini, meslekleri, davranış kalıplarını vb. içerir.
Sürdürülebilir bir toplumda, insanlar doğal çevre ile uyum içinde yaşarlar, gelecek nesiller için kaynakları korurlar, böylece herkes sosyal adaletten ve yüksek yaşam kalitesinden yararlanır.
Maxi Kimya AŞ’nin misyonu her zaman son kullanıcının ve çalışanlarının sağlığını göz önünde bulundurarak, en iyi kaynakları ve çevre dostu fikirleri birleştirip tüketinceye ulaştırmaktır.

sürdürülebilirlik
Open chat
Merhaba, hizmetleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.