Private Label Dishwasher Tablet Manufacturer

private label dishwasher tablet

Neden kendi markanıza özel bulaşık makinesi tablet deterjanınız olmasın ki ?
Tasarımdan paketlemeye kadar tüm süreçlerde yanınızda olan profesyonel ve köklü bir firma. Alanında uzman kimya mühendislerimizle nitelikli ürünler üretmekteyiz. 
Piyasadaki bulaşık tabletleriyle aynı kaliteye sahip ve yarı fiyatına ürün satın alma avantajını ancak üretici firma ile sağlayabilirsiniz. Uzman kadromuz ve bulaşık tableti üretim tesisimizle ize her türlü desteği vereye hazırız. 8’in üzerinde tablet çeşitliliği ile size birden fazla seçenek sunuyoruz. İki renk tablet deterjan, tek renk tablet deterjan veya kapsül deterjan bunun tercihini size bırakıyoruz. Bulaşık makinesi tabletleri, çamaşır makinesi tabletleri, kireç çözücü tabletler, leke çıkarıcı tabletler ve efervesan tabletler.  Kısacası siz söylüyorsunuz biz yapıyoruz çünkü bu alanda profesyonel olduğumuzu belirtmek isteriz.

Türkiye’de Doğal Tablet Deterjan Üreten Firma

Kimyasalsız bulaşık tableti deterjanı üretiyoruz. İçerisinde insan sağlığına zarar verecek hiçbir toksik madde içermez. Kimyasalların yerini doğal ürünlerin alması için çabalıyoruz. İki yıldır yerli ve milli doğal tablet bulaşık makine deterjanı üretmek için Ar-Ge ekibi ile çalışıp, tam da bu süreçte UniMaxi çıkardık. Kimyasal ve petrol türevi bulunmayan dünyada tek olan tablet bulaşık makine deterjanı üretiyoruz.
Haberi okumak için tıklayın.

Open chat
Merhaba, hizmetleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.