Private Label Detergent Manufacturer

 

Çevre dostu ve doğal temizlik ürünleri de dahil olmak üzere her türlü deterjan ve temizlik ürünün özel etiketi için özel formüller sunuyoruz.

Maxi Kimya A.Ş. 23 yılı aşkın deneyimle oluşturduğumuz geniş bir sıvı, toz ve tablet deterjan formülleri kitaplığına sahibiz. Kimyagerlerimiz, ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü oluşturmak için formülasyonlarımızı sizin için özelleştirebiliriz.

Profesyonel ve proaktif personelimiz, mükemmel müşteri hizmetlerimizle yolun her adımında yanınızda oluyoruz. Temizlik ürünlerinizin üretimini programınıza uygun hale getirmek için sizinle birlikte çalışacağız. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz ve operasyonunuzun kesintisiz bir uzantısını oluşturmak için sizinle ortak olacağız.

Markanıza özel fason üretim yapıyoruz. Maxi Kimya A.Ş. ev temizlik ürünlerinin özel etiketli üretimine açığız. Markanız için mal üreten 23 yıllık tecrübeye sahip deterjan üreticisiyiz. Ayrıca özel marka ortakları için ürün ambalajı tasarlar ve üretiriz. Dünya’nın her yerinde en iyi perakendeciler ve girişimcilerle özel marka ortaklıklarımız var.

Open chat
Merhaba, hizmetleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.